کولر گازی اسپلیت 9000 سام SAM اینورتر

کولر گازی اینورتر 9000 سام

  • سرد و گرم
  • کمپرسور روتاری دور متغیر (اینورتر)
  • گاز مبرد R410a
  • رده انرژی A
  • به همراه 5 متر لوله رایگان

مشخصات

مدلCS-H9MKR1
ظرفیت گرمایش2900 W
ظرفیت سرمایش2600 W
وزن پنل8.2 kg
وزن دستگاه27 kg
نوع کمپرسورروتاری
برچسب انرژیA
ظرفیت اسمی BTU9000
نوع عملکردسرد و کرم
سطح صدا39/37/33/26 dB
متعلقات5 متر لوله رایگان
نوع گاز مبردR410a
کیت اینورتردارد (دور متغیر)
ابعاد پنل800*270*214 mm
ابعاد موتور715*482*240 mm

اطلاعات بیشتر

کولر گازی اینورتر 9000 سام SAM سری MKR

کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR با استفاده از گاز مبرد R410a و کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر دارای رده انرژی A می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات  می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR دارای ظرفیت های 9000 ، 12000، 18000 ، 24000 و 30000 BTU متناسب برای متراژهای گوناگون می باشد. کلیه دستگاه های کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR به همراه 5 متر لوله رایگان می باشد.

کولر گازی اینورتر 9000 سام سری MKR

کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR کم مصرف و اقتصادی و مخصوص مناطق معتدل می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR با طراحی زیبا، مجهز به نمایشگر پنهان و کم صدا می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR مجهز به کمپرسور GMCC ، با قابلیت شروع به کار اتوماتیک و دارای قابلیت تنظیم خودکار دریچه هوا در چهار جهت می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR دارای حالت خواب، مجهز به تایمر خاموش روشن، قدرت پرتاب باد قوی و دارای قابلیت تنظیم سرعت فن می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKR با پوشش مناسب فین ها مقاومت بالایی در برابر خوردگی داشته ونصب آن آسان می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سام سری MKRهمچنین از فیلترهای مناسبی جهت گرفتن گرد و غبار محیط برخوردار می باشد.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت کولر گازی سام

شرکت سام در سال 2014 ميلادی ( 1392 هجری شمسی ) فعاليت خود را در ارتباط با انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ و سيستم های تهويه مطبوع ، انواع کولر گازی اسپلیت آغاز نموده است که بيش از 130 مدل را در بازار ايران عرضه و توليد کرده است . شرکت سام در حال حاضر 525 نماینده فعال در سراسر کشور جهت عرضه محصولات به مشتریان خود دارد . کولرهای گازی اینورتر سام از نظر قيمت و کيفيت در سطح بالايی قرار دارد که در حال حاضر 525 نمايندگی فعال در سراسر کشور وجود دارد.

کولرگازی سام

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی سام

کولر گازی سام از نظر موقعیت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت سام

شرکت صنعتی سام از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده مي کند

کمپرسورهای روتاری اسپليت سام بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی سام

کمپرسورهای اسکرال اسپليت سام از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولرگازی سام

در کولر گازی سام از گازهای R22 گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 از يک گاز هيدرو فلوئوروکربن استفاده می شود .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی سام

تمامی اسپليت و کولرگازی سام دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، نصب ، 5 متر لوله و عايق رايگان ميباشد که در وب سايت سام با گارانتی اصلی شرکت سام عرضه ميگردد

وب سایت سام این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپلیت سام ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .