داکت اسپلیت سقفی اینورتر 60000 ال جی

راهنمای خرید داکت اسپلیت در ایران

خرید داکت اسپلیت اهمیت ویژه‌ای دارد و اینکه چه نکاتی را می‌بایست در فرایند خرید رعایت کرد، بسیار مهم است.

در انتخاب داکت اسپلیت دو نکته اهمیت بالایی دارد:

انتخاب دستگاه و اجرای درست آن. برخی با نصب نادرست دستگاه، قادر نخواهند بود تا از امکانات دستگاه به طور کامل بهره ببرند و در صورتی که دستگاه درست عمل نکنند آن را به عهده‌ی شرکت سازنده می‌گذارند.

به جرات می‌توان گفت که بیش از نیمی از راندمان دستگاه به نوع نصب آن و اجرای صحیح دستگاه وابسته است. از طرفی، نوع برند، قابلیت‌های آن و امکانات مورد نظر خریدار در اولویت انتخاب دستگاه قرار دارند. برای خرید داکت اسپلبت نمی‌توان صرفا به بازار مراجعه کرده و بصورت اتفاقی دستگاهی را انتخاب کرد.

موضوع بعدی ظرفیت دستگاه بوده که بایستی متناسب با متراژ محل نصب، موقعیت و کاربری محل انتخاب کرد. اگر دستگاهی با ظرفیت کم انتخاب شود، سیستم بازدهی کافی نداشته و نارضایتی مصرف‌کننده را به دنبال دارد. اگر بیشتر از ظرفیت محل نصب باشد که مصرف انرژی و مشکلات بعدی را به دنبال دارد.

مصرف انرژی، یکی از مهمترین ابعاد خرید یک محصول الکترونیکی است که این موضوع در دنیای امروز اهمیت ویژه‌ای دارد. نمی توان یک دستگاه را بدون بررسی بازدهی و مصرف انرژی آن خریداری نموند.

بنابراین بایستی محصولی را خریداری کرد که با توجه به بازدهی آن، مصرف انرژی متناسبی دارد. در این حالت، داکت اسپلیت نیز به همین صورت نیاز دارد تا با دقت انتخاب شود. هر چه میزان مصرف انرژی آن در مقایسه با خروجی کمتر باشد، ارزش خرید آن بالاتر می‌رود.

وبسایت سام بزرگترین عرضهکننده انواع داکت اسپلیت در ایران

سام فروشگاهی را راه اندازی کرده‌است که می‌توان به جرأت آن را  بزرگترین عرضه کننده انواع داکت اسپلیت در ایران خواند. در این وبسایت انواع مختلف داکت ها از برندها و مدل های مختلف موجود است که با بهترین قیمت ارائه می شوند.

 یکی از مهمترین نکات در بخش خرید یک محصول، اعتبار فروشگاه عرضه‌کننده است که بتوان با اطمینان از آن خریداری کرده و به محصول عرضه شده اعتماد داشت. وجود نمونه‌های بی کیفیت و تقلبی در بازار باعث می‌شود تا هر خریداری نسبت به این موضوع حساسیت نشان داده و از فروشگاه‌های معتبری خریداری کنند. سام  ضمانت می‌کند که تمامی محصولات این فروشگاه اصالت داشته و با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه شوند.