کولر گازی سام سرد و گرم اینورتر به ظرفیت 24000 کمپرسور روتاری با کیفیتGMCC دارای برچسب انرژی A،کم مصرف و اقتصادی، مخصوص مناطق معتدل ، طراحی زیبا، با قابلیت شروع به کار اتوماتیک، قابلیت تنظیم خودکار دریچه هوا، دارای حالت خواب، مجهز به تایمر خاموش و روشن ، کم صدا، دارای قدرت پرتاب باد قوی، مجهز به نمایشگر پنهان ، پوشش مناسب فین ها با مقاومت بالا در برابر خوردگی، قابلیت تنظیم سرعت فن، فیلتر مناسب جهت گرفتن گرد و غبار و نصب آسان به بازار عرضه میشود.

قدرت پرتاب باد قوی کولرگازی سام

در کولر گازی سام اینورتر مدل H24MR1 از جدیدترین تکنولوژی اینورتر استفاده گردیده که سبب کاهش مصرف انرژی میشود.با داشتن تکنولوژی اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به کمپرسور کولر اعمال کرد و این به معنی اعمال کنترل روی دور موتور و تنظیم سرعت آن به دلخواه (بر اساس نیاز) است.

تکنولوژی اینورتر کولرگازی سام

در کولر گازی سام اینورتر مدل H24MR1 سطح مبدل حرارتی فین از خوردگی و سایش جلوگیری میکند.پوشش مناسب فین ها ضد خوردگی بر روی سطح مبدل حرارتی است که سطح را در برابرخوردگی مقاوم میکند و دوام مبدل حرارتی را برای یک دوره طولانی افزایش میدهد.

کولر گازی سام اینورتر مدل H24MR1 برای نصب و راه اندازی آسان تر و کار آمد تر طراحی شده است صرف نظر از محیط اطراف  و تعداد افراد در گیر در فرآیند نصب و را ه اندازی کاهش نیروی انسانی و زمان مورد نیاز برای نصب و راه اندازی وامکان نصب سیستم های تهویه بیشتر را در اتاق های بیشتر و در یک دوره زمانی کوتاه به ما میدهد.

حالت خواب : 

با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل در کولر گازی سام اینورتر مدل H24MR1، دستگاه به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت،با افزایش 2 درجه ای دما خواهد بود.

فیلتر ضد باکتری موجود در کولر گازی سام اینورتر مدل H24MR1 قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اپراتور یونیت داخلی می باشد.