بهترین واحد تهویه مطبوع کولر گازی سام 2020 چیست؟

  • چگونه تهویه هوا رطوبت را از بین می بردکولر گازی سام

سیستم تهویه هوا مانند آن نیست که به جعبه وصل کرده و به دیوار وصل کنید. متغیرها و مشخصات مهندسی بسیاری وجود دارد که یک شرکت برای انجام کار صحیح واحد شما باید به خوبی انجام دهد.

اولین کاری که باید انجام شود انجام برخی تحقیقات در مورد برخی از شرکتهای منطقه شماست. به دنبال: بررسی مشتری ، جایی که دفاتر آنها واقع شده است

خدمات 24/7 ، هزینه خدمات (گارانتی و خارج از گارانتی) ، قیمت گذاری سالانه ، پرسنل دارای مجوز ، کارکنان باتجربه ، کارکنان آزمایش دارویی ، اندازه تجارت (تعداد کارمندان) به این کمک می کند می دانید واحد شما تجزیه می شود که آیا آنها می توانند به شما برسند ، سالها در تجارت ، متعلق به خانواده.

دومین کاری که باید انجام دهید این است که پیشنهادات خود را دریافت کنید. در این مرحله شما می توانید برای درخواست با شرکت های خانه خود تماس بگیرید. هنگام جمع آوری پیشنهادات خود می خواهید حدود 3 پیشنهاد داشته باشید.

آخرین چیزی که شما می خواهید این است که با داشتن 5-10 شرکت مختلف برای گفتگو اشتباه بگیرید. آن را ساده نگه دارید و سیب را با سیب مقایسه کنید. چیزهایی که باید به دنبال آن باشید: هرچه SEER بیشتر باشد ، واحد شما بیشتر خواهد شد - اندازه واحد - شما می خواهید با اطمینان مطمئن شوید که شرکت اندازه مناسب است ، مارک آن را کنار بگذارید - از تولید کننده فاصله بگیرید

برندهای بدون برند - آنچه را که شرکت قبل از درخواست هر چیزی برای شما پیشنهاد می کند مقایسه کنید (این نشان دهنده صداقت شرکت است)


هرگز قبل از مناقصه بر روی یک شرکت دیگر مناقصه نگذارید - از چارلی ارزان (جلوگیری از قیمت پیشنهادی که به طرز قابل توجهی پایین است) خودداری کنید. پرداخت هزینه های پایین تر و پایین آمدن ارزش سرمایه گذاری خود ، زمان - شما می خواهید که شرکتی که می خواهید در ابتدا انجام دهد

اگر می توانید انتخاب کنید که یک / c چه مدت 5 سال طول خواهد کشید ، 5-10 سال یا 10 تا 10 سال جواب ساده است. بیشتر افراد می خواهند از سرمایه گذاری در آنجا بیشترین بهره را ببرند. این امر به انتخاب یک شرکت مناسب و 70٪ از عمر واحد A / c شما بستگی دارد

بیشتر افراد می خواهند از سرمایه گذاری در آنجا بیشترین بهره را ببرند. این امر به انتخاب یک شرکت مناسب و 70٪ از عمر واحد A / c شما بستگی دارد. بیشتر افراد می خواهند آنجا سرمایه گذاری کنند

شاید این عبارت را قبلاً شنیده باشید ، "گرما نیست ، رطوبت است." گرم ماندن در روزهای خشک آسان است ، اما با افزایش رطوبت ، غیر قابل تحمل است. در هوای سرد هم همینطور است. به نظر می رسد رطوبت بالا آن را گرمتر ، گرمتر و سردتر می کند.

خوشبختانه ، فناوری مدرن روشی مناسب برای کاهش رطوبت - تهویه مطبوع - به ما ارائه می دهد. هرکسی که در منطقه زندگی می کند مستعد درجه حرارت بالا و آب و هوای گل آلود است ، می داند وقتی شما یک سیستم تهویه مطبوع مناسب برای رفع مشکل دارید ، کمک آن قریب الوقوع است. توانایی کاهش رطوبت باعث می شود خانواده ها در خانه های خود راحت تر باشند.

چگونه تهویه هوا رطوبت کمتری دارد
بیشتر سیستم های مدرن HVAC قادر به تنظیم رطوبت هستند. سیستم HVAC شما دارای یک سیم پیچ تبخیر کننده است که بخار آب را از هوا فشرده می کند ، در یک فرآیند مشابه هنگامی که تراکم در خارج از شیشه حاوی یک نوشیدنی سرد باشد.

این اتفاق می افتد وقتی هوای گرم و مرطوب در خانه شما با سیم پیچ تبخیر کننده در تماس باشد. سپس مایع از هوا متراکم می شود و باعث می شود خانه شما رطوبت کمتری داشته باشد. رطوبت جمع شده توسط کویل تبخیر کننده تخلیه می شود و سپس به بیرون از خانه ، به دور از خانه یا محل کار شما ارسال می شود.

برخی از سیستم های تهویه مطبوع قدیمی ممکن است در تنظیم رطوبت یک خانه مشکل داشته باشند. درباره علائمی که سیستم HVAC شما به طور صحیح رطوبت را تنظیم می کند ، بیشتر بدانید.

آیا تمام تهویه مطبوع رطوبت را اندازه گیری می کند؟
مهم است که اطمینان حاصل کنید که تهویه مطبوع شما سایز مناسبی برای شغلی است که می خواهید انجام دهید. تهویه مطبوع شما تنها در صورتی که به درستی کار کند ، در کنترل رطوبت مؤثر است. به عنوان مثال ، یک واحد پنجره طراحی شده برای یک اتاق کوچک ، مانند یک دفتر خانه ، در یک اتاق خواب بزرگ یا یک اتاق بزرگ به درستی کار نخواهد کرد.

یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی برای حمل و نقل هوای خنک شده در کل فضای شما به نیروی کافی نیاز دارد. یک متخصص HVAC حرفه ای می تواند اندازه مناسب سیستم HVAC شما را بر اساس اندازه خانه شما و منطقه آب و هوایی که در آن زندگی می کنید محاسبه کند.

تهویه مطبوع شما نباید خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشد. اگر سیستم HVAC خیلی بزرگ باشد ، تمایل به اتصال کوتاه خواهد داشت ، در حالی که کمپرسور به اندازه کافی طولانی کار نخواهد کرد تا کل ساختمان را خنثی کند. برعکس ، اگر سیستم HVAC شما خیلی کوچک باشد ، ممکن است به اندازه کافی قدرتمند نباشد که خانه خود را در دمای راحت در ماه های سخت تابستان و زمستان نگه دارید.

آیا می دانید چقدر AC لازم دارید؟ برای یادگیری نحوه انتخاب AC مناسب اینجا را کلیک کنید.

فواید کاهش رطوبت
دلیل احساس ناراحتی مردم هنگام افزایش سطح رطوبت ، دلیل آن است که بدن ما از تعریق خنک می شود. هنگامی که مکان شما مرطوب است ، هوا مرطوب تر است و باعث می شود عرق ما تبخیر شود.

هرچه دما کمتر باشد ، رطوبت هوا کمتر می شود و عرق ما را تبخیر می کند. نتیجه این است که احساس راحتی بیشتری می کنید.

نه تنها رسیدن به تعادل مناسب رطوبت باعث راحتی بیشتر شما می شود بلکه می تواند در مقابله با آنفولانزا نیز به شما کمک کند. در مورد روش های HVAC بیشتر بخوانید که می تواند به شما در مبارزه با آنفولانزا کمک کند.

برای تنظیم موثر رطوبت در خانه خود با یک متخصص تماس بگیرید
اگر به نظر نمی رسد تهویه مطبوع شما مانند گذشته کار می کند ، یا در حال آماده شدن برای سیستم جدید تهویه مطبوع هستید ، با کارشناسان David Gray Heating & Air تماس بگیرید. ما خدمات بیشتری به جکسونویل ، فلوریدا ارائه می دهیم.

کارکنان دوست ما در آنجا هستند تا به سؤالات شما پاسخ دهند یا قرار ملاقات برای خدمت یا نصب تجهیزات جدید در محل خود قرار دهند. چون هوا چنین است